Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com

Kdo vám volal z 608194139 ?

+420 608 194 139 mobilní číslo Czech Republic

Hodnocení 608194139

  • 7x negativní

Kategorie 608194139

  • 5x Finanční služby
  • 2x Call centrum
Telefonní číslo 608194139 má negativní hodnocení. Máme 7 hodnocení a recenzí pro toto telefonní číslo. 7 uživatelů jej označilo jako hodnocení negativní. Toto telefonní číslo by mělo patřit do mobilní sítě. Možné zápisy telefonního čísla jsou +420 608 194 139, 00420608194139, 608 194 139, 608194139, +420608194139, tel:+420-608-194-139, +420 608194139

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!

Recenze 608194139

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle? ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! Zatím jsme shromáždili 7 recenzi(í) pro toto číslo - zkontrolujte pod formulářem. Doufáme, že vám pomohou. Můžete také kdykoli přispět vlastní recenzí, když získáte nějaké informace užitečné pro ostatní. Děkujeme!
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a Pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.

Arogance! (Finanční služby) nahlásil/a


Takto sprostého a arogantního člověka jsem snad ještě neviděla. Volal neustále dokola odněkud z hospody plné řevu, a i když jsem mu několikrát říkala, ať mě s podobnými nabídkami již nekontaktuje, volal stále. A to na pracovní telefon!
před 4 měsíci

otravují z několika čísel, investování (b*hit) (Finanční služby) nahlásil/a


před 4 měsíci

Call centrum nahlásil/a


call centrum nevím co pořád chteji
před 4 měsíci

akcie (Finanční služby) nahlásil/a


před 5 měsíci

**** (Finanční služby) nahlásil/a


Pán nabízí finanční služby, když odmítnete nebo se chcete dozvědět, kde zjistil Vaše telefonní číslo, začne být nepříjemný a histerický.
před 5 měsíci

Nebrat (Finanční služby) nahlásil/a


Akcie investice

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!
před 12 měsíci

Call centrum nahlásil/a


Na email chtějí poslat představení firmy

Přidat Komentář