Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com

O službě

Můžu to zvednout? Tato otázka vytane na mysli každého, kdo vidí neznámé číslo. Každý z nás měl (nebo bude mít) příležitost čelit nevyžádanému hovoru, telemarketingové kampani, reklamě nebo jiné formě podvodných hovorů.

Jak zjistit, že neznámé volající číslo je neškodné a jeho zvednutí vás nepřipraví o desítky minut vzácného času, nebo desítky až stovky provolaných korun? Smyslem a účelem tohoto webu je umožnit každému, kdo se s takovým jednáním setkal, aby mohl varovat ostatní před telefonním číslem, které obtěžuje, nebo přímo škodí. Na tomto komunitním diskusním webu může každý vložit vlastní přízpěvek k danému telefonnímu číslu a podle přízpěvků dalších uživatelů posoudit, zda volající číslo spadá do jedné z kategorií :

  • Neutrální číslo ? nelze jednoznačně říci, zda je škodlivé či prospěšné
  • Škodlivé číslo ? jeho zvednutí uživatele připraví nevyžádanou formou o čas či peníze
  • Užitečné číslo ? jeho zvednutím nám nic nehrozí

Pokud bude mít uživatel takovou informaci dostupnou v čitelné podobě, budeme schopni omezit nebo zastavit nekorektní jednání ze strany nevyžádaných marketingových kampaní nebo společností snažících se vydělat na situacích, kdy se zákazník (v tomto případě my) nemůže sám adekvátně bránit.

Pojďme společně bojovat proti telefonickému obtěžování, sdílejme naše vědomosti a zkušenosti a co je důležitější, postupy jak se bránit.

www.muzutozvednout.cz