Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com

Kdo vám volal z 412152500 ?

+420 412 152 500 Telemarketing - Nabídka parfémů Gittano (pevná linka) Czech Republic, Ústecký

Hodnocení 412152500

 • 426x negativní
 • 31x neutrální
 • 4x pozitivní

Kategorie 412152500

 • 298x Telemarketing
 • 57x Obtěžující hovor
 • 40x Průzkum
 • 23x Nevyžádaný hovor
 • 15x Prozvonění/Tichý hovor
 • 13x Call centrum
 • 8x Podvodný hovor
 • 3x Ostatní
 • 3x Automat
 • 1x Služba
Napřed zavolají jako že průzkum trhu z oblasti parfémů. Pak za týden volají znovu a jako poděkování nabízí jeden parfém zdarma, druhý za super cenu. Původní cena té jejich voňavky 1500 a ve finále zaplatíte jen 300. Prý jsou jejich parfémy značkové a velmi žádané. Ale nikde jinde na světě je neprodávají. Doporučuji hned říci ne a zavěsit. A jestli váš telefon umí blokovat čísla, zablokujte si ho.Telefonní číslo 412152500 má negativní hodnocení. Máme 461 hodnocení a 456 recenzí pro toto telefonní číslo. 426 uživatelů jej označilo jako hodnocení negativní, 31 uživatelů s hodnocením neutrální a 4 uživatelů s hodnocením pozitivní. Toto telefonní číslo by měla být pevná linka. Možné zápisy telefonního čísla jsou +420 412 152 500, 00420412152500, 412 152 500, 412152500, +420412152500, tel:+420-412-152-500, +420 412152500

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!

Recenze 412152500

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle? ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! Zatím jsme shromáždili 456 recenzi(í) pro toto číslo - zkontrolujte pod formulářem. Doufáme, že vám pomohou. Můžete také kdykoli přispět vlastní recenzí, když získáte nějaké informace užitečné pro ostatní. Děkujeme!
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a Pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.
doporučeno

Telemarketing - Nabídka parfémů Gittano (Telemarketing) nahlásil/a


Napřed zavolají jako že průzkum trhu z oblasti parfémů. Pak za týden volají znovu a jako poděkování nabízí jeden parfém zdarma, druhý za super cenu. Původní cena té jejich voňavky 1500 a ve finále zaplatíte jen 300. Prý jsou jejich parfémy značkové a velmi žádané. Ale nikde jinde na světě je neprodávají. Doporučuji hned říci ne a zavěsit. A jestli váš telefon umí blokovat čísla, zablokujte si ho.
před 3 měsíci

parfemy gitano (Telemarketing) nahlásil/a


Vypada to ze jsme nalitli a souhlasili s odberem parfemu, ktere maji zitra prijit postou. Co se stano kdyz zasilku nezaplatim a neprevezmu? Poradte prosim, dekuji
před 5 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Nabídka parfémů...
před 6 měsíci

Přečíst povinně ! (Telemarketing) nahlásil/a


Za mě proběhlo vše v pořádku, průzkum trval cca 2 minuty. Po té nabídka na 2 parfémy se 70% slevou a k tomu 2 zdarma. Objednal jsem si je, došli mi hned další týden a voní skvěle. PS: Jsem zvyklý na parfémy jako Acqua di Gio, La Coste, Armani apod.
před 7 měsíci

Parfémy (Telemarketing) nahlásil/a


Stejná zkušenost,nejprve průzkum kde a za kolik parfémy nakupuji o týden později další hovor již s nabídkou parfémů se slevou 70%+jeden zdarma. Požádala jsem paní o zaslání odkazů na jejich internetové stránky.Stranka mi byla zaslána,ale odkaz nefunguje.Diky stránce muzutozvednout vím,že jde o podvod.Diky za to,že jsou a za vložené komentáře.
před 7 měsíci

Prý průzkum o parfémech, ale odmítla jsem (Průzkum) nahlásil/a


před 7 měsíci

Vždy velice slušné jednání. Stala jsem se jejich zákazníkem :-) (Průzkum) nahlásil/a


Parfémy nám naprosto vyhovují. Mají neotřelé originální vůně. Dlouho vydrží, naprostá spokojenost.
před 9 měsíci

Nabídka parfémů (Telemarketing) nahlásil/a


Na základě telefonického hovoru jsem "objednala"?!! parfém od firmy Gitano, s tím, že je to mimořádná akce - 60%sleva + 1 zdarma. Mělo jít o kořeněný parfém a poté, co jsem nabídku odsouhlasila, jsem se podívala na stránky firmy a zjistila,že kořeněné parfémy vůbec nenabízí. Hned druhý den mi balíček přišel s tím, že opravdu s kořeněnou vůní nemají nic společného. K balíčku byl přiložen daňový doklad na tel. kontakt - 728 608 266. Jelikož mi vůně nevyhovuje, tak jsem ji chtěla vrátit. Při volání na toto tel. číslo se ozývá:" Volaný účastník není dostupný!" Takže je mi jasno. Na toto číslo či podobné nabídky POZOR!! Částku, kterou jsem zaplatila, ta mě nezničí, ale opět poučí o nepoctivosti některých lidí. Proto - buďte "chytřejší" než já a to mám prosím vysokou školu!!
před 9 měsíci

Nabídka parfémů (Telemarketing) nahlásil/a


Nejdříve dotaz v anketě, jaké parfémy objednáváte a kdy atd. Poté následuje telefon, jak jste na základě odpovědí vyhrála v anketě....nic neobjednávejte, hrozné zboží, na tržnici koupíte lépe.

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!
před 10 měsíci

Gitano cosmetic otravují (Telemarketing) nahlásil/a


před 12 měsíci

Gitano parfémy, kde a co nakupuji (Průzkum) nahlásil/a


Hlásá, že nic nenabízí, pouze má 4 krátké otázky ohledně nákupu parfémů. Položeno před otázkami.
před 12 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


parfémy prodej
před 12 měsíci

relativně zdvořilý průzkum (Průzkum) nahlásil/a


společnost Gitano, otravný průzkum, ale paní se alespoň nehádala když jsem řekl sbohem
před 13 měsíci

parfémy (Průzkum) nahlásil/a


určitě to budou parfémy, už to nebudu zvedat, taková divná čísla
před 13 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


nevyžádané
před 13 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


otrávený z toho to cisla
před 13 měsíci

prodej z chranene firmi (Podvodný hovor) nahlásil/a


412152500
1

Cecyl

Důvěryhodnosti každého počínání dodá sdělení pravopisně bezchybné. "firmY" je správně česky (dle vzoru žena)
před 13 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


telemarketing
před 13 měsíci

Nabídka parfémů (Telemarketing) nahlásil/a


před 13 měsíci

po 2 dnech druhý hovor (Telemarketing) nahlásil/a


před 2 dny jen průzkum - jaké parfémy užíváte a utratíme přes 2.000 ročně? Dost zmatená paní volala a bylo jí vcelku jedno, co jí povím. Pochopil jsme až dnes když volala jiná a prý 2 zdarma a 2 s 60 % slevou, že si jistě vzpomínám na průzkum a jako poděkování za účast mi nabízí slevu - vidím níže, že i 60%, tak dostala paní radu, ať ty zdarma vezme domů manželovi ....
před 13 měsíci

"Nabídka parfémů" (Telemarketing) nahlásil/a


Nabídnou parfémy dva za cenu jednoho. Parfémy neodpovídají vůni, máte možnost je vrátit, údajně za plnou cenu. Ale na účet vám dojde pouze část domluvenych peněz.
před 13 měsíci

nabídka parfémů (Telemarketing) nahlásil/a


před 13 měsíci

Call centrum nahlásil/a


Nabidky různého zboží
před 13 měsíci

Odmítnete-li, položí to se slovy: já vám stejně nerozumím :DDD (Telemarketing) nahlásil/a


tak tohle mě pobavilo dneska....volala asi před měsícem s tím, že to není žádný telemarketing, ale chce znát jaký parfém používám...a dnes, že na základě tamtoho hovoru nabízí jeden se slevou 70% a druhý zdarma. Odmítla jsem a ona otráveně s výše uvedeným komentářem to položila :))))
před 13 měsíci

Rakovina (Telemarketing) nahlásil/a


před 13 měsíci

Nabídka parfemu (Podvodný hovor) nahlásil/a


První hovor říkala že nic neprodává a jde jen o průzkum, po týdnu další hovor volali ve státní svátek asi 5x a to už jsem nezvedal.
před 13 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Parfémy
před 13 měsíci

parfémy (Telemarketing) nahlásil/a


prý se jedná o výzkum o parfémech, ale hlavně volali během státního svátku, což už mi připadá přes čáru. Určitě nezvedat.
před 13 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Otravují všechny
před 13 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


průzkum ohledně nákupu parfémů

Přidat Komentář