Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com

Kdo vám volal z 277007417 ?

+420 277 007 417 pevná linka Czech Republic, Praha

Hodnocení 277007417

 • 126x negativní
 • 9x neutrální
 • 1x pozitivní

Kategorie 277007417

 • 45x Obtěžující hovor
 • 37x Telemarketing
 • 16x Nevyžádaný hovor
 • 13x Prozvonění/Tichý hovor
 • 9x Průzkum
 • 2x Podvodný hovor
 • 2x Call centrum
 • 2x Žertovný hovor
 • 1x Ostatní
 • 1x SMS
Telefonní číslo 277007417 má negativní hodnocení. Máme 136 hodnocení a 127 recenzí pro toto telefonní číslo. 126 uživatelů jej označilo jako hodnocení negativní, 9 uživatelů s hodnocením neutrální a jedniný uživatel s hodnocením pozitivní. Toto telefonní číslo by měla být pevná linka. Možné zápisy telefonního čísla jsou +420 277 007 417, 00420277007417, 277 007 417, 277007417, +420277007417, tel:+420-277-007-417, +420 277007417

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!

Recenze 277007417

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle? ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! Zatím jsme shromáždili 127 recenzi(í) pro toto číslo - zkontrolujte pod formulářem. Doufáme, že vám pomohou. Můžete také kdykoli přispět vlastní recenzí, když získáte nějaké informace užitečné pro ostatní. Děkujeme!
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a Pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.

SMS nahlásil/a


před 4 měsíci

Nabídka levnější energie, volající nemluvil ani pořádně česky (Telemarketing) nahlásil/a


Do hodiny se prý dostaví kolega osobně,po zazvonění od vchodu jsme řekli že nemáme zájem a zavěsili sluchátko, během chvilky přišla sms něco o buranech, byla to slátanina ani nešlo pochopit o co jde.
před 6 měsíci

Dotazník na 20 minut (Průzkum) nahlásil/a


Operátor byl příjemný ale odmítl jsem ho.
před 7 měsíci

ČS (Obtěžující hovor) nahlásil/a


otravná Spořitelna
před 11 měsíci

Toto číslo mi nabízelo internetové služby (Telemarketing) nahlásil/a


Telefonní číslo nabízelo nějaké internetové služby, v podstatě jsem paní na telefonu vůbec neslyšel, byl tam velký hluk z okolí, asi spousta jiných telefonistek, tak jsem to zavěsil, další otravný nabízecí telefonát.
před 12 měsíci

Nabídka elektriky (Obtěžující hovor) nahlásil/a


Volají několikrát denně,zvedla jsem jen jednou a řekla,že nemám čas - od té chvíle spousta dalších pokusů-zablokovat si toto číslo v telefonu je ideální řešení.
před 25 měsíci

Otravné vnucování produktu (Call centrum) nahlásil/a


Neskutečné bláboly o neexistující výhře!!!!
před 25 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


Několikrát denně prozvání , nebrat!
před 38 měsíci

obtěžující (Nevyžádaný hovor) nahlásil/a


velmi často vyzvání a obtěžuje...

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!
před 38 měsíci

Otravný hovor těsně před 20 hodinou (Obtěžující hovor) nahlásil/a


Z tohoto čísla mi volali těsně před 20 hodinou a tím, že se jedná o firmu Kometa a průzkum trhu. Okamžitě jsem hovor ukončila s tím, že v tuto hodinu nebudu na žádný průzkum trhu reagovat a je to nevhodné v tuto hodinu obvolávat lidi.
před 38 měsíci

fofr hovor v 19.45 (Průzkum) nahlásil/a


Než jsem se stačila vzpamatovat, vytáhla ze mně jak se živím, přibližnou výši příjmu a věk, dále elektronickou nabídkou časopisu Moderní byt vyzvěděla i e-mailovou adresu, už se těším na nabídky, popř. otravné e-maily
před 38 měsíci

Zaveďte téma na sex (Žertovný hovor) nahlásil/a


Paní mi volala ve 21:32 a že je z časopisu Moderní byt, a zda bych měl čas na pár otázek. Řekl jsem, že ano, a hned první otázku mi slečna položila: Kolik je vám let a žijete sám. Já na to, že jsem mladík a žiju sám, přičemž jsem podotknul, že mám děsnou chuť si za*ukat. Slečna na to, že asi špatně slyšela a já na to: Slečno, k modernímu bytu patří pořádná *ukačka. Slečna na to, že mě udá na policii za urážku. Já na to, že jí udám na policii, že mě obtěžuje pozdě večer, a že si nejsem vědom, že bych Modernímu bytu dával svoje číslo. Slečna na to: Opravdu mi na otázky neodpovíte. Já na to: Opravdu si se mnou neza*ukáte? Slečna to položila a já mohl zase v klidu spát. Na začátku příspěvku jsem zapomněl dodat, že mě probudila...
3

artron

Tak se na ne nusi

Johny

Jsi frajer, taky to zkusím, snad už přestanou otravovat. Nějak mě už nebaví to típat. Díky za inspiraci

Fuck You Prankcalls

Takhle se to Dela!!
před 38 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


Kde vzal cislo na tablet, ktery pouzivam jen na internet Vodafone? Nikomu jsem cislo nerikal!
před 38 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Obtěžující hovor po 20 hodině. Doporučuji nezvedat!!!
před 38 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


otravování po 20. hodině večerní
před 38 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


telemarketing, za 3 otazky vam nabidne poukaz v hodnote 250 a pak se vas bude chtit zeptat na vasi adresu apod. pro dalsi zasilani spamu a prodavani vasich nacionale dal
před 38 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Jedná se o průzkum jestli splnujete kritéria pro kreditní kartu s kterou vám pak budou volat, když jim odpovíte ty otázky a splníte. Nejlpší je při těcvhto hovorech sdělit, že nemáte zájem o nahravaný hovor a operátor na druhý straně si neví rady :D
1

Soňa

Ano, je to tak. Otázky k tomu směřovaly. Když jsem se zeptala volající, odkud má mé telefonní číslo, řekla, že z veřejného telefonního seznamu. Požádala jsem ji, ať mne na něj odkáže, protože jsem sama nedala souhlas ke zveřejnění mého čísla, ale nedokázala odpovědět.
před 38 měsíci

Ostatní nahlásil/a


Otravové! Volají po 20 hodině.
před 38 měsíci

Nevyžádaný hovor nahlásil/a


Otravové! Volají po 20 hodině.
před 38 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


Kde vzal ten otrava číslo na mou devíti-letou dceru ??????
před 38 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


Je to normální že vás takhle obtěžují asi nejsou normální !!!!!! Jednou mi volali o pulnoci já jsem myslela že je pošlu už někam . A doporučuji NEZVEDAT !!!!!
před 38 měsíci

Telemarketing (Telemarketing) nahlásil/a


Slečna se představila jako průzkum z časopisu Moderní byt, začala pokládat dosti osobní otázky typu - čech/cizinec, druh zaměstnání, výše měsíčního příjmu.... NEZVEDAT !
před 38 měsíci

Nevyžádaný hovor nahlásil/a


volají vždy po 20.hodině, nezvedám to,naposledy volali ve 21.40hod, děsný !!!
1

Katka

Dnes mi volali,zvedla jsem to a jen ticho.
před 38 měsíci

obtěžujicí hovor (Obtěžující hovor) nahlásil/a


otravný hovor,nejaký marketing či co časopis Moderní byt prýýýý!!
před 38 měsíci

Automat (Telemarketing) nahlásil/a


Otravovali několik dnů vždy kolem 11h dopoledne. Když jsem to jednou zvednul, začalo se mi přehrávat syntetickým hlasem nějaké marketingové sdělení. Už jsem si je přidal na seznam ignorovaných čísel.
před 38 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a


Volají zásadně vecer po 20.h,už několikátý den.nezvedám
před 38 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Chcete mít klid? Máte chytrý telefon? Znáte Truecaller? Ne? Tak doporučuji na tyhle zmetky...
před 39 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


Poměrně arogantní muž, prý z časopisu Moderní byt, chtěl urputně nabízet dárek, když jsem se ptal, odkud má mé číslo, tak prý z počítače, nebo že není možné, abych daný časopis neznal, neuvěřitelné vykrucování! Číslo volalo už mnohokrát, většinou o víkendu.
před 39 měsíci

Nelegální získávání osobních dat od lidí (Průzkum) nahlásil/a


Operátor se pod záminkou jakési ankety, za kterou slibuje zdarma roční přístup k internetovému časopisu Moderní Byt snaží z Vás mezi řečí vytáhnout Vaše osobní údaje (Jméno, příjmení, bydliště, E-mail, výše Vašeho příjmu, atd.) a tyto si pak přiřadí do databáze k Vašemu telefonnímu číslu. Pokud máte předplacenou kartu a něco jim řeknete (už jenom tím, že se např. představíte příjmením - všechno si nahrávají), ztratíte tím navždy anonymitu, neboť nemáte absolutní kontrolu nad tím, kam všude se taková databáze může dostat a jak může být zneužita. Je to největší sprosťárna a mělo by to být trestné.
před 39 měsíci

Telemarketing nahlásil/a


volá callcentrum s nabídkou

Přidat Komentář