Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com
Zavřít

Kdo vám volal z 910872087 ?

+420 910 872 087 Czech Republic

Hodnocení 910872087

 • 8x negativní
 • 1x neutrální

Kategorie 910872087

 • 5x Obtěžující hovor
 • 3x Telemarketing
 • 1x Finanční služby
Telefonní číslo je hodnoceno negativně. Máme 9 hodnocení a recenzí pro toto telefonní číslo. 8 uživatelů jej označilo jako hodnocení negativní a jedniný uživatel s hodnocením neutrální . Toto telefonní číslo by mělo být VOIP. Možné zápisy telefonního čísla jsou
 • +420 910 872 087
 • ,
 • 00420910872087
 • ,
 • 910 872 087
 • ,
 • 910872087
 • ,
 • +420910872087
 • ,
 • tel:+420-910-872-087
 • ,
 • +420 910872087
.

Recenze 910872087

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! So far we have collected 9 review(s) for this number - check them under the form. Hopefully they will help you. You can also contribute anytime when you get some info useful for others. Thank you.
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.

Obtěžující hovor nahlásil/a renda


nanizeji vino a pojisteni
před 7 měsíci

Telemarketing nahlásil/a syselpolni


"centrum pojišťoven", snaha přehodnotit stávající pojistky.
před 8 měsíci

Telemarketing nahlásil/a Vlk


tato společnost mi volala nejdřív jednou kdy paní byla strašně neoblomná tak jsem to zavěsil, po týdnu volali zase tentokrát pán stačilo mi slyšet víno a hned jsem zavěsil, neměl jsem náladu ani nejak reagovat. Jenže čislo v zápětí volalo zase. 3x jsem to zavěsil, až když jsem nechal telefon zvonit delší dobu tak to pán vzdal. Tak za týden čekám jestli zkusí opět štěstí
Jak zablokovat toto číslo?
Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!
před 8 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a Ivka


15. 2.:Stejně jako uživatel "Já", pán se představil příjmením, ptal se mne jestli mám raději víno červené nebo bílé. Na dotaz z jaké je společnosti, odpovídal vždy, že zastupuje všechny pojišťovny. Na dotaz ze které smlouvy získal mé telefonní číslo neodpověděl. Žádnou pojistnou smlouvu na sebe zatím nemám - vše je na rodiče. Po tomto oznámení mi vysvětlil, že nutně potřebuje kontakt na rodiče, že v pojistných smlouvách mohou být chyby. Po dotazu, kde vzal toto číslo jsem se dozvěděla, že ho mohl používat můj rodič a uvést ho na smlouvu (není pravda). Na kterou, jsem se nedozvěděla. Po oznámení, že telefonní čísla nerozdávám jsem i přes pánovy protesty zavěsila.
před 8 měsíci

Telemarketing nahlásil/a Ondra


Podezřelé číslo .. neberu
před 8 měsíci

910872087 (Obtěžující hovor) nahlásil/a


1.2. volal pan, představil se běžným příjmením (už jsem zapomněla). Prý jsem váženou klientkou pojišťovny a proto mám nárok na dárek-láhev vína. Po označení mé volby (červené nebo bílé) přešel "k věci". Prý se u nás doma zastaví nějaký pán, který bude kontrolovat věcnou správnost smluv, které máme uzavřeny. Prý v poslední době registrují neplnění pojistných událostí pojišťovny z důvodu chyb ve smlouvách ... S návštěvou jsem důsledně nesouhlasila - řekla jsem, že nemám čas (nabízel i 19 hodinu večerní !!!) a pánovi jsem doporučila, aby mne kontaktoval za 14 dnů, že snad budu mít volněji. Pokud se ještě ozve, budu díky Vašim komentářům víc připravena.
před 8 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a eLebeda


Agitka Centra pojišťoven, chtěli se mi nacpat do bytu pod záminkou láhve vína. Slečna mi beze slova zavěsila, když jsem se zeptal, kterou konkrétní pojišťovnu zastupuje.
před 9 měsíci

Obtěžující hovor nahlásil/a ja


svaz pojišťoven
před 9 měsíci

Finanční služby nahlásil/a Andrea


volal mi z tohoto čísla nějaký pán, za tzv "svaz pojišťoven", že mám nárok na dárek-víno, že se ke mě staví nějaký pán, který mi překontroluje smlouvy, které jsem doposud uzavřela, jestli je mám dobře, protože v poslední době se zvedá nevole lidí vůči pojišťovnám, že jim pojišťovny zbytečně krátí pojistné plnění z důvodu špatně uvedených údajů ve smlouvě.... Zatím jsem schůzku odložila, protože to chci prvně probrat se svojí finanční poradkyní. Pro mě takový zvláštní telefonát, prý nebude ten zástupce nic nabízet, čemuž moc nevěřím, protože z čeho by ten "svaz pojišťoven" byl živ, že?

Přidat Komentář


Spravte si náladu něčím dobrým

Navštivte sikovnykuchar.cz s tisíci recepty a radami jak se stát šikovným kuchařem