Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com
Zavřít

Kdo vám volal z 277077416 ?

+420 277 077 416 pevná linka Czech Republic, Praha

Hodnocení 277077416

  • 1x neutrální
  • 1x negativní

Kategorie 277077416

  • 1x Prozvonění/Tichý hovor
  • 1x Finanční služby
Telefonní číslo 277077416 má negativní hodnocení. Máme 2 hodnocení a recenzí pro toto telefonní číslo. Jeden uživatel jej označil jako neutrální hodnocení a jedniný uživatel s hodnocením negativní. Toto telefonní číslo by měla být pevná linka. Možné zápisy telefonního čísla jsou +420 277 077 416, 00420277077416, 277 077 416, 277077416, +420277077416, tel:+420-277-077-416, +420 277077416

Jak zablokovat toto číslo?

Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!

Recenze 277077416

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle? ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! Zatím jsme shromáždili 2 recenzi(í) pro toto číslo - zkontrolujte pod formulářem. Doufáme, že vám pomohou. Můžete také kdykoli přispět vlastní recenzí, když získáte nějaké informace užitečné pro ostatní. Děkujeme!
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a Pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.

Finanční služby nahlásil/a Igor


Nabídka kreditní karty CITIbank.
před 37 měsíci

Prozvonění/Tichý hovor nahlásil/a Dáša


Z tohohle telefonního čísla jsem objevila dneska zmeškaný hovor na svém telefoně. Zkoušela jsem volat zpátky, ale nikdo mi to nezvedal. Zkoušela jsem koukat i na netu, ale tam se k číslu taky nic nepíše. Tak zkouším napsat sem.

Tereza

Nejdřív se mi představil pán ze společnosti "Můj dům" a jestli se mnou může vyplnit krátkou anketu. Pár otázek, mezi nimi, na čem bys ráda ušetřila - jídlo, pohonné hmoty apod. Když dotazník vyplníš, na udaný email Ti prý zašle jako odměnu 3 čísla časopisu. Řekl, že ještě bude volat kolega, který ověří, že časopis opravdu došel. Druhý den mi volalo stejné číslo, jen s koncovým číslem 417. Byl, tuším, ze společnosti City bank a oznámil, že má způsob, jak ušetřím až 1000 Kč měsíčně - že mi vrátí 2% zpátky z nákupu - dle jeho slov hotová bomba! On to samozřejmě taky využívá :) Jen jsem si ověřila, zda má na mysli kreditní kartu a poslala jej do patřičných míst. Doufám, že tohle info pomůže ostatním. Jsou to haj*lové!
Jak zablokovat toto číslo?
Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!

Přidat Komentář