Pro telefonní čísla ve vaší lokalitě (United States) použijte www.shouldianswer.com
Zavřít

Kdo vám volal z 277077416 ?

+420 277 077 416 Czech Republic, Praha

Hodnocení 277077416

 • 1x neutrální
 • 1x negativní

Kategorie 277077416

 • 1x Prozvonění/Tichý hovor
 • 1x Finanční služby
Telefonní číslo je hodnoceno negativně. Máme 2 hodnocení a recenzí pro toto telefonní číslo. Jeden uživatel jej označil jako neutrální hodnocení a jedniný uživatel s hodnocením negativní . Toto telefonní číslo by měla být pevná linka. Možné zápisy telefonního čísla jsou
 • +420 277 077 416
 • ,
 • 00420277077416
 • ,
 • 277 077 416
 • ,
 • 277077416
 • ,
 • +420277077416
 • ,
 • tel:+420-277-077-416
 • ,
 • +420 277077416
.

Recenze 277077416

Přidejte Vaše Hodnocení

Volalo vám toto číslo ? ?
Poslalo vám SMS ? ?
Přijal/a jste hovor ? ?
Důvod nepřijetí: ?
Mluvil/a jste s člověkem? ?
Nabízel vám novou službu nebo produkt? ?
Víte něco o tomto čísle ? Dejte ano pouze pokud máte informace z jiného zdroje než jsou tyto stránky! Děkujeme.
Zvolte hodnocení: ?
Zvolte kategorii: ?
Máte o tomto čísle nějaké další informace ? ?
Jste si jistý/á že jde o podvodné chování ? ? Jde o závažné označení! Aby bylo hodnocení publikováno, musí být dostatečně vyplněný popis a uveden váš email.
Jak by se kategorie pro toto číslo měla jmenovat? ? Protože není jasná kategorie, vyplňte prosím také titulek a popisek, abychom dokázali příspěvek zpracovat.
Byl to hovor od soukromého čísla? ? Tyto stránky jsou určeny pro ochranu před nevyžádaným voláním. Soukromá čísla a osobní informace sem ve většině případů nepatří.
Titulek: ? Napište co nejkratší a nejvýstižnější popis tel.čísla. Například: "TYO Banka" nebo "Nabídka ručníků". Detailní popis bude následovat.
Detailní popis: ? Prosíme NEPIŠTE do příspěvku osobní údaje, vulgarity ani další věci odporující právním předpisům. Děkujeme.
Odkud informace máte ? ? Pokud pouze z těchto stránek, pak nemá smysl hodnocení zadávat.
Napište vaše jméno ? Anonymní hodnocení mají menší důveryhodnost. Napište prosím své jméno nebo přezdívku. Pokud informaci řádně nevyplníte, může být místo jména zobrazena část vaší IP adresy.
Váš Email ? Tento email nebude veřejně viditelný. Vyplněním nám umožníte vás kontaktovat.
Děkujeme za informace Náš systém příspěvek zpracuje a pokud nenalezne problém, zveřejní vaše hodnocení ostatním. Děkujeme a přejeme krásný den!
Děkujeme za informace! Zatím máme pro toto tel.číslo hodnocení níže pod formulářem. Snad vám pomohou. Přispět můžete i Vy, kdykoliv zjistíte informace užitečné pro ostatní. Děkujeme.
Nenechávejte si informace pro sebe. Popište své zkušenosti prostřednictvím našeho formuláře a pomůžete i ostatním tápajícím uživatelům. Děkujeme za Váš příspěvek.

Finanční služby nahlásil/a Igor


Nabídka kreditní karty CITIbank.
před 31 měsíci

Prozvonění/Tichý hovor nahlásil/a Dáša


Z tohohle telefonního čísla jsem objevila dneska zmeškaný hovor na svém telefoně. Zkoušela jsem volat zpátky, ale nikdo mi to nezvedal. Zkoušela jsem koukat i na netu, ale tam se k číslu taky nic nepíše. Tak zkouším napsat sem.

Tereza

Nejdřív se mi představil pán ze společnosti "Můj dům" a jestli se mnou může vyplnit krátkou anketu. Pár otázek, mezi nimi, na čem bys ráda ušetřila - jídlo, pohonné hmoty apod. Když dotazník vyplníš, na udaný email Ti prý zašle jako odměnu 3 čísla časopisu. Řekl, že ještě bude volat kolega, který ověří, že časopis opravdu došel. Druhý den mi volalo stejné číslo, jen s koncovým číslem 417. Byl, tuším, ze společnosti City bank a oznámil, že má způsob, jak ušetřím až 1000 Kč měsíčně - že mi vrátí 2% zpátky z nákupu - dle jeho slov hotová bomba! On to samozřejmě taky využívá :) Jen jsem si ověřila, zda má na mysli kreditní kartu a poslala jej do patřičných míst. Doufám, že tohle info pomůže ostatním. Jsou to haj*lové!
Jak zablokovat toto číslo?
Máme pro vás jednoduché řešení! Nainstalujte si naši bezplatnou bezpečnostní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zkoncujte s nevyžádanými hovory jednou provždy!
Na StandaShow pro vás, ve spolupráci s námi, připravili velmi zajímavé povídání. Jaké triky na vás můžou telemarketingové firmy použít, na co si dát pozor a jak se chránit? Podívejte se na YouTube video .

Přidat Komentář


Spravte si náladu něčím dobrým

Navštivte sikovnykuchar.cz s tisíci recepty a radami jak se stát šikovným kuchařem